LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha “mbërrin” në SHBA/ Foltorja merr mbështetje të jashtëzakonshme dhe matanë oqeanit

27 Nëntor 2021, 13:53, Politikë CNA

Foltorja, do të mbahet edhe në SHBA. Kështu ka njoftuar zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha me anë të një postimi në rrjete sociale, ku ajo shfaqet sëbashku me aktivisten Evi Kokalari.

Garo shkruan se Foltorja ka një mbështetje të jashtëzakonshme këtu e të gjithë duan të kontribuojnë e të jenë pjesë e revolucionit që na pret.

?Një mbrëmje e mrekullueshme mbrëmë mes shqiptarëve të Amerikës në Neë York! Foltorja ka një mbështetje të jashtëzakonshme këtu e të gjithë duan të kontribuojnë e të jenë pjesë e revolucionit që na pret. Së shpejti do të kemi një Foltore edhe me Shqiptarët e East Coas?, shkruan Garo në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga