LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foltorja e Berishës/ Zbulohet kur dhe ku do të mbahet takimi i radhës me demokratët

28 Nëntor 2021, 10:00, Politikë CNA

Pas takimit në Laç, ish kryeministri, Sali Berisha, Foltoren e radhës do ta mbajë në Devoll, në qendrën kulturore të Bilishtit.

Takimi do të mbahet ditën e Premte, me datë 3 Dhjetor, në orën 17:00 ku do të takojë demokratët dhe demokratet e Devollit.

?Ditën e Premte, datë 3 Dhjetor 2021,  ora 17.00, në Qendrën Kulturore Bilisht, zoti Sali Berisha do të mbajë foltoren me demokratët dhe qytetarët e Devollit për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, dhe më të hapur?, thuhet në njoftim.

Kujtojmë se Berisha ka nisur kohë më parë lëvizjen e tij për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur.

Deri më tani ka zhvilluar takime në qytete të ndryshme të Shqipërisë, ku ka ngjallur shpresën për një ringritje të Partisë Demokratike pas 8 vitesh në opozitë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga