LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-“Parti Enver, jemi gati kurdoherë”/ Nostalgjikët e Hoxhës, përshëndeten me Ramën dhe Metën

29 Nëntor 2021, 12:02, Politikë CNA
Foto-“Parti Enver, jemi gati kurdoherë”/ Nostalgjikët e

Më rastin e 29 Nëntorit, që të majtët e nderojnë si Ditën e Çlirimit, grupi i njohur tashmë si ?Nostalgjikët e Enverit? kanë shkuar tek ?Varrezat e Dëshmorëve?.

Me pankarta në duar dhe me thirrjen ?Parti, Enver, jemi gati kurdoherë!?, ata kanë marshuar para monumentit ?Nënë Shqipëri?.

Sikurse shikohet edhe në fotot më poshtë, ata janë përshëndetur edhe me kryeministrin Edi Rama si dhe presidentin Ilir Meta./CNA.al

Lajmet e fundit nga