LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fyerjet ndaj demokratëve/ Shkëlzen Berisha ‘kryqëzon’ Bashën”, ia numëron një më një

30 Nëntor 2021, 18:22, Politikë CNA
Fyerjet ndaj demokratëve/ Shkëlzen Berisha ‘kryqëzon’

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka ironizuar me kreun e PD Lulzim Basha.

Ky i fundit i njohur për gafat e tij, shpesh herë ka lëshuar dhe gjuhën edhe ndaj demokratëve, duke i konsideruar si llum, antiamerikanë, etj.

Shkëlzen Berisha, duke i rikthyer edhe njëhëherë në vëmendje fyerjet e tij, thekson se ato nuk vijnë nga Rama por nga drejtuesit më të lartë të PD.

?Antiamerikane, llum, naive, pijanece ?. keto ofendime per demokratet nuk vijne nga Rama por nga drejtuesit me te larte te PD!?, thekson ai./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga