LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Priste që "Topin e Artë' ta fitonte Benzema, tifozi thyen televizorin nga inati

30 Nëntor 2021, 08:29, Sport CNA
Priste që "Topin e Artë' ta fitonte Benzema, tifozi

Kapiteni i Real Madrid, Karim Benzema ishte një ndër pretendetët kryesorë për të fituar Topin e Artë, por francezi u rendit vetëm në vendin e katërt duke zhgënjyer shumë fansat e tij.

Në rrjetet sociale është bërë virale, se si një reagon një tifoz kur mëson lajmin se Benzema është renditur i katërti në pretendentët e Topit të Artë.

Reagimi i tij është mjaft i dhunshëm, duke bëritur madje shkon deri aty sa thyen televizorin duke e goditur me shqelma.

Dhe nuk ka si të shkojë ndryshe, pasi përveç futbollistëve, çdo triumf apo humbje e përjetojnë dhe tifozët që jo pak herë bëhen protagonistë.

Lajmet e fundit nga