LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohen dy çmimet e reja që do të jepen në ceremoninë e Topit të Artë

29 Nëntor 2021, 18:36, Sport CNA
Zbulohen dy çmimet e reja që do të jepen në

Sonte jepet çmimi prestigjoz ?Topi i Artë? ku do të shpallet lojtari më i mirë i sezonit. Megjithatë gazeta ?France Football? kishte paralajmëruar që do të jepeshin dhe dy çmime të reja.

Sipas prestigjozes ?L?Equipe? dy çmimet që do të prezantohen janë: Klubi më i mirë i vitit dhe Golashënuesi më i mirë i vitit.

Ceremonia do të fillojnë në orën 20:30 dhe kureshtja është e madhe për të parë fituesit në kategoritë respektive.

?? JUST HOLD ON!

We have an announcement… #ballondor pic.twitter.com/Ba0cYlLYuW

— Ballon d'Or #ballondor (@francefootball) November 29, 2021

Lajmet e fundit nga