LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Dhurata e veçantë për Mesin, shikoni si u ndriçua “Kulla Eiffel” me fytyrën e ‘pleshtit’

29 Nëntor 2021, 21:28, Sport CNA
VIDEO/ Dhurata e veçantë për Mesin, shikoni si u ndriçua

Lionel Mesi fitoi Topin e Artë të shtatë në karrierë duke lënë pas vetes rivalët Robert Levandovski dhe mesfushorin Zhorzhinjo.

Përveç trofeut të ??Topit të Artë?? që iu dorëzua nga shoku i ngushtë Luis Suarez, për Lionel Mesin kishte dhe një surprise mjaft të veçantë.

Didier Drogba e ftoi ??pleshtin?? të shtypte një buton të kuq, dhe menjëherë u shfaq në ekran Kulla Eiffel e cila u ndriçua me fytyrën e Lionel Mesit.

Një moment mjaft emocionues, që preku dhe vetë Mesin në atë moment. Ndërkohë videoja ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, për këtë surprizë që dukej e mirëmenduar.

Lajmet e fundit nga