LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Si asnjë herë më parë/ Qinda të rinj mbështesin Berishën

7 Nëntor 2021, 13:05, Politikë CNA
Foto- Si asnjë herë më parë/ Qinda të rinj

Kanë qenë qindra të rinj, të cilët kanë mbështetur Foltoren e ish kryeministrit Sali Berisha.

?Uragani? i demokratëve mbajti takimin me të rinjtë, për të folur për të të ardhmen dhe shpresën e vendit.

Ndërkohë CNA.al ka siguruar foto dhe video, gjatë takimit, ku duket se rinia i ka rezervuar një pritje madhështore ish-kryeministrit, të cilin e shohin si shpresë për rikthimin e PD-së në vlerat dhe parimet e saj demokratike.

Në këtë takim është bashkuar ish drejtuesi i FRPD, Belind Këlliçi, kryesia, sekretariati dhe nënkryetarët e FRPD, organizata partnere e PD është e gjitha me Berishën./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga