LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha mbërrin tek Amfiteatri/ Entuziazëm dhe brohorima nga të rinjtë

7 Nëntor 2021, 11:12, Politikë CNA
Berisha mbërrin tek Amfiteatri/ Entuziazëm dhe brohorima nga të

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur tek Amfiteatri i Akademisë së Arteve, aty ku sot zhvillon ?Foltoren? e radhës me të rinjtë demokratë.

Berisha është pritur me brohorima dhe thirrje të forta entuziaste nga të rinjtë demokratë.

“O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do” kanë qenë thirrjet që janë dëgjuar në korr nga të rinjtë./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga