LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto+Video- “Uragani” Berisha ndalet në Tiranë/ Pritja madhështore nga të rinjtë

7 Nëntor 2021, 10:58, Politikë CNA
Foto+Video- “Uragani” Berisha ndalet në Tiranë/ Pritja

Ish-kryeministri Sali Berisha zhvillon sot ?Foltoren? e radhës me demokratët.

?Foltorja? e sotme, është ndalur në Tiranë, ku Berisha do të zhvillojë një takim me të rinjtë demokratë, tek Amfiteatri i Akademisë së Arteve.

Ndërkohë CNA.al ka siguruar foto dhe video, para nisjes së takimit, ku duket se rinia i ka rezervuar një pritje madhështore ish-kryeministrit Berisha, të cilin e shonhin si shpresë për rikthimin e PD-së në vlerat dhe parimet e saj demokratike.

Po ashtu, sikurse shikohet në fotot më poshtë, në takimin e sotëm janë të pranishëm drejtues dhe anëtarë të FRPD-së.

Gjithashtu “Foltores” i eshte bashkuar edhe Floriana Garo, zëdhënësja e fushatës elektorale në PD gjate fushates per zgjedhjet e 25 prillit./CNA.al

Lajmet e fundit nga