LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Florjana Garo i bashkohet Berishës/ Pjesë e Foltores me rininë

7 Nëntor 2021, 10:56, Politikë CNA
Florjana Garo i bashkohet Berishës/ Pjesë e Foltores me rininë

Florjana Garo u shfaq si zëdhënëse e Partisë Demokratike gjatë fushatës për zgjedhjet e 25 Prillit. Pas përfundimit të fushatës, Garo shprehu pakënaqësi ndaj Bashës.

E ftuar pak kohë më parë në emisionin Opinion, Garo u shpreh se Basha duhet t?i bënte gjërat më me etikë dhe transparencë, gjë që sipas ish zëdhënëses nuk ka patur.

Sot ajo ka treguar se është kundër Bashës, duke iu bashkuar Foltores së Berishës me rininë.

Kujtojmë se pas pak do të zhvillohet takimi i Berishës me të rinjtë demokratë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga