LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Situata kaotike në PD/ Zyrtari spanjoll në mbështetje të FRPD, “shuplakë” për Bashën

7 Nëntor 2021, 09:28, Politikë CNA
Situata kaotike në PD/ Zyrtari spanjoll në mbështetje të

Partia Demokratike duket të jetë në një situatë kaotike, ndërsa së fundi ka pasur një përplasje të fortë edhe mes kreut në detyrë, Lulzim Basha dhe Forumit Rinor të PD.

Ndërkohë, në lidhje me këtë situatë ka ardhur një reagim edhe nga Sekretari i Përgjithshëm i Forumit Rinor të Partisë Popullore të Spanjës, Carlo Angrisano.

Ky i fundit në një postim në rrjetet sociale, ka dalë në mbështetje të FRPD-së, duke I dhënë dhe një shuplakë të fortë Lulzim Bashës.

?Të dashur miq të FRPD, qëndroni të fortë. Ju jeni forumi rinor më i madh dhe më i mirë në Shqipëri, dhe po i jepni formë të tashmes suaj dhe të ardhmes së Shqipërisë. Asgjë dhe askush nuk mund t?ju ndalojë.?- shkruan Carlo Angrisano.

Lajmet e fundit nga