LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha ngelet vetëm/ Strukturat e PD-së krah Berishës

7 Nëntor 2021, 11:01, Politikë CNA
Basha ngelet vetëm/ Strukturat e PD-së krah Berishës

Sot ish kryeministri Sali Berisha po mban Foltoren e radhës në Tiranë me të rinjtë demokratë.

Ashtu si në çdo takim, lideri historik është shoqëruar nga deputetë të PD po ashtu edhe të rinjtë e FRPD.

Në këtë takim është bashkuar ish drejtuesi i FRPD, Belind Këlliçi, kryesia, sekretariati dhe nënkryetarët e FRPD, organizata partnere e PD është e gjitha me Berishën. Pas braktisjes së anëtarësisë së PD dhe Forumit Rinor, Basha ka ngelur vetëm.

Askush nuk e do më në parti dhe kërkohet dorëheqja e tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga