LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha mbyll Foltoren me të rinjtë/ Ja ku do jetë takimi i rradhës

7 Nëntor 2021, 12:33, Politikë CNA
Berisha mbyll Foltoren me të rinjtë/ Ja ku do jetë takimi i

Mbyllet Foltorja e Sali Berishës me të rinjtë demokratë në Amfiteatrin pranë akademisë së Arteve.

Me mbështetje ndaj liderit historik dhe kërkesën për largimin e Bashës, të rinjë shpresojnë ende te PD, si forca e tyre e vetme.

Ish kryeministri Berisha do të mbajë foltoren e rradhës ditën e martë në qytetin e Pogradecit./CNA.al

Lajmet e fundit nga