LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nga Dubai me poza seksi/ Antonela zbulon "sheikun” që i rri afër

17 Tetor 2021, 07:57, Lifestyle CNA

Jemi mësuar tashmë që konkurentët e “Përputhen” të jenë në qendër të vëmendjes, madje edhe ata që ishin në episode e kaluara. Një prej tyre është  dhe Antonela Berisha, e cila së fundmi ka udhëtuar në Dubai, nga ku nuk nguron të postojë foto shumë seksi. Shpesh herë ajo është pyetur se kush qëndron pas kamerës dhe kush e shoqëron atë.

Për t?i dhënë fund këtyre dyshimeve ajo e ka zbuluar kush po e shoqëron me anën e një postimi në Instastory. Antonela ka pozuar krahë nënës së saj dhe në fotoja ka shkruar:

?Ja dhe sheiku im?, duke ironizuar faktin se ajo nuk shoqërohet nga asnjë sheik por nëna e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga