LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Skenë e nxehtë”/ Graniti masazhon Fifin, këngëtarja relaksohet së tepërmi

16 Tetor 2021, 18:52, Lifestyle CNA
"Skenë e nxehtë”/ Graniti masazhon Fifin,

Fifi dhe Graniti janë dy konkurrentët më të komentuar të Big Brother VIP, sidomos pas afrimitetit mes dhe ndjenja të krijuara mes tyre.

Mbrëmjen e djeshme, u fol gjerë e gjatë për këtë marrëdhënie me tyre. Ajo nuk mundi të mos ‘analizohej’ edhe nga banorët e tjerë, gjë që solli edhe replika mes atyre.

Por siç duket pas gjithë emocioneve dhe tensioneve, Graniti ka ditur si ta sjellë në ?qejf? Fifin.

I ulur pranë krevatit të saj, Graniti e ka ?shpërblyer? Fifin me një super masazh, të cilin këngëtarja e ka shijuar së tepërmi./ CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga