LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Lideri më i madh i botës”/ Në ditëlindjen e Sali Berishës nuk përmbahet Stresi, i bën surprizë

15 Tetor 2021, 11:38, Lifestyle CNA

Lideri i Partisë Demokratike Sali Berisha feston sot feston ditëlindjen e tij të 77-të. Në këtë ditë shumë kolegë, simpatizantë, mbeshtetës, miq dhe familjarë janë bërë pjesë e ditëlindjes me urimet e tyre.

Urimi që më së shumti ra në sy ishte ai i Stresit që njihet si një prej mbështetësve më të flaktë të ish-kryeministrit.

Stresi ka postuar një video në  ?Instagram?, ku shihet teksa del nga një dyqan lulesh dhe në duar mban një buqetë të madhe me lule bojëqielli dhe të bardha për ti bërë një surprizë ish-kryeministrit.

Ai gjithashtu i ka dedikuar atij edhe një shkrim:

?Statistikat tregojnë që në muajin Tetor kanë lindur liderët më të mëdhenj të botës, gezuar ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha?, shkruan Stresi./CNA.al

Lajmet e fundit nga