LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aq ishte/ Graniti bëhet pishman për Fifin: “U nxitova"

15 Tetor 2021, 07:00, Lifestyle CNA
Aq ishte/ Graniti bëhet pishman për Fifin: “U nxitova"

Publiku deri diku u mësua më idenë se Graniti dhe Fifi mund të ishin më shumë se miq dhe se mes tyre mund të lindte një histori dashurie.

Kjo u përforcua edhe nga deklarata e Granitit se e kishte marrë malli për Fifin kur ajo ishte në dhomën e dënimit, i bëri surprizë dhe i dhe një përqafim shumë të ngrohtë. Më pak fjalë ai shprehu pëlqimin hapur ndaj saj.

Por si duket aq ishte. Graniti ka ndryshuar mendjen. Ai tha se ishte nxituar në lidhje më deklaratat e tij për Fifin.

Sipas tij është shumë herët për të thënë nëse mes tyre mund të ketë dicka dhe se ishte nxituar shumë në lidhje me këngëtaren.

Tani na mbetet të presim si do të vazhdojë marrëdhënia mes tyre pas kësaj deklarate./CNA.al

Lajmet e fundit nga