LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arjola Demiri flet për raportin Fifi-Granit: E kam parë shikimin, syri i tij është bosh

14 Tetor 2021, 14:30, Lifestyle CNA

Fifi dhe Graniti tashmë janë kthyer në qendrën e disktumive në shtëpin e Big Brother Vip.

Banorët nuk e besojnë se në të vërtetë Graniti mund të ketë pëlqim ndaj Fifit. Teksa bisedonte me banorët e tjerë, Arjola është shprehur se Graniti nuk ka pëlqim për Fifin.

?Unë mendoj se ata të dy njëri-tjetrin e kanë shumë xhan. Nga njëherë njeriu kapet që të merret me diçka.

Graniti i do vajzat perfekte. Unë e kam shikimin e Graniti, dhe syri i Granitit është bosh?, është shprehur ndër të tjera Arjola në dhomën e rrëfimit.

Nga ana tjetër, Semi është shprehur se edhe mund të ekzistojë pëlqimi mes tyre.

?Unë mendoj se Fifi është vajzë e bukur. Mund të jetë pak e shëndetshme, por nuk domethene se një si Graniti mos ta pëlqej?, ka thënë Semi, e cila nuk e sheh si të pamundur pëlqimin mes Fifit dhe Granitit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga