LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi pëlqimin ndaj Fifit

14 Tetor 2021, 12:52, Lifestyle CNA
Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi

?Big Brother? është kthyer në emisionin më të shikuar dhe të komentuar të momentit.

Pas katër vitesh emisioni u rikthye në Top Channel me një format ndryshe. Pjesë e shtëpisë më të famshme në vend tashmë janë 14 banorë vip të cilët konkurojnë për të fituar 100 mije euro.

Dyja më e komentuar e momentit Fifi dhe Graniti vazhdojnë të japin shenja se mes tyre realisht po lind diçka. Kujtojmë se Fifi kaloi dy ditë në ?dhomën e dënimeve? së bashku me tre banorët e tjerë; Palomën, Ilirin dhe Arditin pasi kishin thyer disa rregulla.

Mbrëmjen e djeshme ata janë ribashkuar me pjesën tjetër të banorëve dhe më të lumturit nga ky bashkim ka qenë Fifi dhe Graniti. Dyshja janë takuar menjëherë me njëri-tjetrin shumë të lumtur.

Graniti i tha këngëtarës së i është dukur shtrati i saj bosh gjatë këtyre ditëve ndërsa i pyetur nga ajo se sa shumë e ka marrë malli për Fifin nga 1 deri në 10, ai tha më shumë se 10.

Jo vetëm kaq por ai e ka surprizuar duke formuar një zemër me trëndafil e qirinj në shtratin e saj. Ky gjest la pa fjalë jo vetëm Fifin por edhe Palomën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga