LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Plasën” thashethemet”/ Banorët e “Big Brother” flasin për Semin: ‘I rri mbrapa Donaldit’

14 Tetor 2021, 10:23, Lifestyle CNA

Që në fillim është vënë re afrimiteti midis Donaldit dhe Semit.  Kjo është komentuar jo vetëm nga banorët por edhe nga publiku.

Së fundmi, Paloma, Arditi, Fifi dhe Iliri, të dënuar në një dhomë më vete pa luks,  kanë komentuar raportin e tyre.

Të gjithë ata mendojnë se marrëdhënia me Donaldin do ta penalizojë Semin. Ato shprehen se këngëtarja është gjithë kohës pas Donaldit dhe është e përqendruar vetëm te ai, kjo duket keq edhe në publik sipas tyre.

Paloma si fillim tha, ?Semi deri diku rri aty, mbyllet në atë strofullën e vet me Donaldin edhe s???

Ndërkohë që Arditi vazhdon: ?Ka për ta penalizuar Semin kjo marrëdhënia me Donaldin, shumë. Ka për të penalizuar se është shumë e përqendruar vetëm te Donaldi?.

Paloma duket se mbështet idenë e tij dhe shprehet: “Vetëm Donaldi, rri aty te strofulla e Donaldit, ku është Donaldi, mbrapa Donaldit?”/CNA.al

Lajmet e fundit nga