LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kam filluar të shkëputem nga emri i mamit”/ Vajza seksi e ish deputetes flet karrierën e saj si modele

13 Tetor 2021, 10:00, Lifestyle CNA
“Kam filluar të shkëputem nga emri i mamit”/ Vajza seksi e

Ada Deda vajza e ish deputetes së PD, Albina Deda, është një prej vajzave më të komentuara të momentit. Ajo njihet për fotot super seksi që poston në rrjetet e saj sociale ku numëron mijëra ndjekës.

Sot ajo është një modele shumë e suksesshme, megjithëse ka pranuar se në fillim i është dashur emri i mamasë së saj për të ecur në këtë fushë.

Gjatë një interviste, modelja 22-vjeçarja tregoi se tani është shkëputur nga emri i saj.

?Mendoj se gjithçka ka nisur në moshën 16-vjeçare kur të gjitha vajzat dëshirojnë të bëjnë foto të bukura dhe të bëhen modele.Pavarësisht kësaj, e kam thënë dhe më parë, më ka ndihmuar shumë emri i mamit. Kështu që, hap pas hapi arrita këtu ku jam. Tani jam mësuar, nuk më ka shqetësuar aspak, as në fillime. Thjesht kam filluar të shkëputem nga emri i mamit, portalet tani fillojnë me emrin Ada Deda modelja?, u shpreh vajza e ish deputetes./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga