LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Latë nam, po e bëni si ‘Përputhen’”/ Ndjekësit nuk kursehen kundër “Big Brother”

13 Tetor 2021, 08:26, Lifestyle CNA
“Latë nam, po e bëni si ‘Përputhen’”/

Gjatë spektaklit ?Big Brother?, Fifi dhe Graniti në dhomën e rrëfimit kanë folur më shumë rreth marrëdhënies që është krijuar mes tyre.

Në një moment opinionisti Arbër Hajdari gjatë komentit është shprehur se do i pëlqente që ti shihte bashkë.

Sipas ndjekësve ky koment ishte i pavend sepse duket sikur, njësoj si ?Përputhen?, duan ti bashkojnë njerëzit me zor.

?Lattttt nammmmm,,,, po bëhet si ?Përputhen?, shkruan njëri prej komentuesve.

?Graniti dallohet shumë qartë se nuk ka as pëlqim për Fifin?, shkruan një tjetër komentues.

Kujtojme së menjëherë pas hyrjes është dalluar një afrimitet mes Fifit dhe Granitit, afrimitet i cili ka ngritur dyshime tek publiku se ndoshta mes tyre do të lindë diçka më shumë se miqësi./CAN.al

Lajmet e fundit nga