LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kylie Jenner e mbuluar në gjak?/ Çfarë ka ndodhur me miliarderen?

12 Tetor 2021, 06:14, Lifestyle CNA
Kylie Jenner e mbuluar në gjak?/ Çfarë ka ndodhur me

Kylie Jenner është një nga influencueset më të rëndësishme në rrjetet sociale. Instagrami i saj numëron miliona ndjekës dhe  ajo ka ditur ta shfrytëzojë në maksimum famën e saj për biznesin e kozmetikës. Sot ajo është një prej vajzave më të pasura në botë.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e mbuluar në gjak. Me shumë mundësi ajo ka vendosur të krijojë këtë lloj ?kostumi? si dicka mjaft origjinale me rastin e Halloween. Gjithsesi pamja e saj duket më shumë se e frikshmë dhe këtë ja kanë vënë në dukje edhe ndjekësit me anën e komenteve.

Kujtojmë se Kylie Jenner dhe Travis Scot janë prindër të një vajze të vogël që quhet Stormi. Së shpëjti ata pritet të bëhën prindër për herë të dytë./CNA.al

Lajmet e fundit nga