LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Sa rëndësi ka seksi në një marrëdhënie"/ Graniti i përgjigjet troç Fifit

12 Tetor 2021, 07:34, Lifestyle CNA

Vazhdojnë bisedat dhe rrëfimet nga dy protagonistët e ?Big Brother?, Fifi dhe Graniti.

Së fundmi ata kanë diskutuar një temë shumë intime. Fifi ka pyetur Granitin se sat ë rëndësishëm e ka seksin në një mardhënie.

Nga ana tjetër ai i është përgjigjur se i intereson ndjenja më shumë se seksi dhe nëse do të kishte një problem në këtë aspekt do e diskutojnte me partneren për ta zgjidhur.

?Për mendimin tim seksi është 5 minuta, por puna është te dashuria. Kur ta bësh seksin me ndjenja ajo është shumë shumë gjë e madhe. Nëse femra që unë dashuroj nuk përmbush dëshirat e mia seksuale atëherë mund të jetë problem, por do provoja dhe do diskutoja për të gjetur një zgjidhje ideale për të dyja palët”, ka thënë futbollisti?, është përgjigjur me shumë sinqeritet Graniti./CNA.al

Lajmet e fundit nga