LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Boll! Shikoni jetën tuaj"/ Melisa “shpërthen” keq pas mesazhit të ndjekësit

12 Tetor 2021, 06:59, Lifestyle CNA
"Boll! Shikoni jetën tuaj"/ Melisa “shpërthen”

Melisa Lleshi është një prej emrave më të komentuar të medias. Ajo u bë e njohur si fillim nga pjesëmarrja e saj në emisionin ?Përputhen? dhe pas daljes me angazhimin e saj në projekte muzikore.

Së fundmi ajo ka postuar në instastory një foto ku duket mesazhi i një ndjekësi i cili e akuzon se ka gënjyer një shqipëri të gjithë dhe sado famë të ketë ajo ata nuk e harrojnë.

Pas këtij mesazhi Melisa ka reaguar serisht më anën e një postimi në instastory. Sipas saj të gjithë ata që ndihen të fyer nga Melisa mund ta bëjnë bllok dhe mos e besdisnin me sepse edhe ajo inatoset dhe mërzitet.

“Po jua bëj të qartë këtë herë seriozisht! Jam shumë njeri pozitiv por vjen një moment që edhe mua më soset durimi. Nuk pres të më duan të gjithë sepse edhe une nuk dua të më duan të gjithë, ama pres që automatikisht kush më urren të më heqe nga folloë ose të më bëjë direkt bllok. Unë nuk e kuptoj pse më mbani në Instagram kur nuk më shihni dot me sy. Këto persona kanë probleme me veten, por nuk jam unë tabela juaj e qitjes. Unë nuk ju toleroj më. Nëse veproni sërisht këshytu edhe unë do jua kthej mr të njëjtën monedhë. Unë jam personazh public pork am edhe emocione si nerva dhe mërzi. Këtë herë do veproj njësoj si ju. Boll. Mjaft, shikoni punën tuaj?, përmbyll reagimin e saj Melisa.

Lajmet e fundit nga