LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I pagova borxhet dhe pastaj më la për një tjetër”/ Fifi flet për ish të dashurin

12 Tetor 2021, 07:22, Lifestyle CNA
“I pagova borxhet dhe pastaj më la për një

Afrimitieti mes Fifit dhe Granitit vazhdon dhe ata tregojnë më shumë rreth njëri-tjetrit dhe të kaluarës së tyre.

Së fundmi në një bidedë mes tyre Fifi ka treguar se nuk ju beson më meshkujve dhe se personi i duhur që do të hyjë në jetën e saj duhet të bëjë shumë për ta bindur atë. Ajo gjithashtu tregoi se njëri nga ish të dashurit e saj kishte probleme ekonomike. Ajo ja zgjidhi dhe i lau borxhet por si perfundim ai e la.

?Unë nuk ju besoj meshkujve, ai tjetri që do të vijë në jetën time duhet të më bindë shumë që unë përkas aty, për ata unë mendoj shumë, se nuk besoj më, se e kam përjetuar vet me dhënë gjithçka për një njeri edhe me u zgjuar një ditë papritur edhe me të thënë unë nuk të kam dhënë shpresa. Njëjtë më ka ndodh edhe me atë para këtij të fundit, kam qenë me të, u nda me mu se nuk i pëlqente që unë qaja, se kur u njoftua me mu më pa në televizion veç tu qesh dhe pas një viti e gjysmë ju ka kujtua që unë edhe qaj, dhe më thoshte ti po qan shumë, ndërkohë ankohej për gjendjen ekonomike dhe ato para që unë i fitoja ia paguaja borxhet, në një rast ai shkoi dy javë Greqi, kur u kthye në të njëjtën kohë që u pajtua me mua e kish nis një lidhje tjetër dhe kthehej vetëm kur nuk ia hapte telefonin ajo tjetra?, u shpreh Fifi./CNA.al

Lajmet e fundit nga