LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ti shitesh për 5 mijë lekë”/ Ndjekësit acarohen keq me Jurgenin: “Turp, je injorant, mashkull i dobët”

12 Tetor 2021, 08:35, Lifestyle CNA

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ?Përputhen? një situatë aspak e këndshme ka ndodhur mes Mikelës dhe Jurgenit.

Ky i fundit ka ofenduar Mikelën duke i thënë se nuk merret me atë sepse ajo është femër që shitet për 5 mijë lek.

Mikela u acarua shumë, madje shkoi përballë tij.

E gjithë situate u komentua edhe nga të pranishmit të cilët ja bënë të ditur Jurgenit që bëri shumë gabim me mënyrën e të shprehurit.

Si duket edhe publiku i është kthyer kundër Jurgenit dhe komentet kanë vërshuar në rrjetet sociale.

?O Jurgen o injorant mashkull më kot qe vetem ofendon duhet te hiqet nga programi?, është shprehur njëri nga komentuesit.

?Ky jurgeni eshte nga ata qe te vret kur ndahesh. Impotent i qelbur. Mashkull i dobet , spiun. Pa testosteron. Turpi i shqipëris. Ekselenti virgjer?, vijon një tjetër./CNA.al

Lajmet e fundit nga