LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më keni çarë kokën”/ Shqipja reagon keq gjatë intervistës

12 Tetor 2021, 09:06, Lifestyle CNA
“Më keni çarë kokën”/ Shqipja reagon keq

Shqipe Hysenaj, vajza e cila bëri bujë të madhe me hyrjen e saj në ?Pëputhen? vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar dhe përfolur në median Rozë.

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e emisionit ?Shqipëria live? ku është pyetur edhe për jetën e saj private.

Në një moment ajo është nxehur keq në momentin që moderatorja Erjona Rusi e pyeti nëse është e vërtetë që ka nisur një lidhje me Atdheun.

Shqipja reagoi pas kësaj pyetje madje ka hequr edhe mikrofonin për tu larguar nga studio.

?Më keni çarë kokën Erjona. Tani po më bëni të dal jashtë kontrollit. Unë të vij këtu, ti thua lidhje me Atdheun?, tha e inatosur ajo.

?Me Atdheun s?kam gjë, jemi shokë. Spekulohet me Atdheun, spekulohet me vëllain tim, spekulohet me Sheikun, Atdheu spekulohet me Borën?na keni? nuk e di?ju uroj gjithë të mirat?, foli Shqipja dhe u largua nga emisioni dhe moderatorët./CNA.al

Lajmet e fundit nga