LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Kam vuajtur për një femër"/ Banori i “Big Brother” flet për dashurinë më të madhe të jetës së tij

12 Tetor 2021, 10:09, Lifestyle CNA
"Kam vuajtur për një femër"/ Banori i “Big

Duket se banorët brenda shtëpisë së ?Big Brother? janë miqësuar shumë me njëri-tjetrin aq sa nuk e kanë problem të tregojnë edhe histori tepër personale.

Së fundmi modeli dhe ish futbollisti, Granit Cana, duke larë enët më aktoren Monika, ka folur për lidhjen e tij me një vajzë e cila si duket ka qenë dashuria më e madhe.

Ndër të tjera ai është shprehur se ka vuajtur dhe ka qarë shumë shpesh për të.

Kujtojmë së Graniti dhe Fifi gjatë qëndrimit në Shtëpinë e ?Big Brother? qëndrojnë shumë kohë me njeri-tjetrin dhe nga kjo po aludohet se mes tyre mund të lindë dicka më shumë se miqësi. Shumë biseda personale, afrimitet, kapje dore etj, janë shenja që të bëjnë të kesh dyshime rreth marrëdhënies së tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga