LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-Nuk pritej/ Bearti dhe Jasmina kapen “mat” me njëri-tjetrin

12 Tetor 2021, 10:44, Lifestyle CNA
FOTOT-Nuk pritej/ Bearti dhe Jasmina kapen “mat” me

Në episodin e kaluar të emisionit ?Përputhen Prime? u bënë pjesë dy ish konkurentët Jasmina dhe Andi të cilët patën një përballje në studio.

Andi u shpreh se dëshironte ti kërkonte Jasminës një mundësi të dytë por kjo e fundit nuk pranoi dhe u shpreh se nuk kishte ndjenja më për të pasi edhe kishin kaluar 4 muaj pa kontakt mes tyre dhe kjo kishte bërë që ndjenjat të iknin.

Por së fundmi ajo u fotografua krahë ish konkurentit Beart Rexhepi i cili njihet për lidhjen e famshme dhe skandalin  me Tea Trifonin gjithashtu pjesëmarrëse në ?Përputhen?,

Ata dukeshin shumë të buzëqeshur dhe si duket po e shijonin shumë shoqërinë me njëri-tjetrin/ CNA.al

Lajmet e fundit nga