LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Thyen rregullat e “Big Brother”/ Kush janë VIP-at që u dënuan

13 Tetor 2021, 08:22, Lifestyle CNA
Thyen rregullat e “Big Brother”/ Kush janë VIP-at që u

Emisioni ?Big Brother Vip? është kthyer në emisionin më të shikuar dhe komentuar të momentit. Banorët tashmë kanë nisur më deklarata biseda, zbulojnë më shumë nga vetja dhe i japin mundësi publikut të shohin më shumë nga ata, përtej fushave ku ata veprojnë.

Mbrëmjen e së martës u diskutua pothuajse e gjithë java e parë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri

Ndër të tjera u zbulua se produksioni i ?Big Brother” ka vendosur që të dënojë banorët për shkak të thyerjes së disa rregullave.

Ata kanë fikur mikrofonët në disa raste, duke bërë kështu që zëri i tyre të mos dëgjohet dhe publiku mos kuptojë asgjë çfarë thuhet.

Banorët po ashtu kanë vendosur peshqirë te pjesa dusheve, duke tentuar kështu të mbulojnë pamjen ? e që është një tjetër rregull i shkelur në shtëpi.

Ashtu siç u tha që në fillim në rast të shkeljes së rregullave ata do të izolohen në dhomën e dënimit

Banorët e dënuar konkretisht ishin Fifi, Ardit Çuni, Paloma dhe Ilri Shaqiri./CNA.al

Lajmet e fundit nga