LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sa qënke shëndoshur”/ Fifi flet hapur për konfliktin që ka pasur me një familjar

12 Tetor 2021, 13:13, Lifestyle CNA

Gjatë një bisede të zhvilluar mes Monikës, Arjolës, Beniadës dhe Fifit, kjo e fundit ka rrëfyer një konflikt që ka pasur me një nga familjarët e saj konkretisht dajën.

Ajo tregon se shkak ka qenë një koment prej tij i cili sapo e takoi nuk e pyeti si je por i kishte thënë direkt se ishte shëndoshur shumë.

?Sapo e takova dajen nuk me pyrti as si je, as me ka uruar për ndonjë sukses por direkt tha sa qënke shëndoshur dhe une reagova keq pas këtij komenti ?, është shprehur Fifi duke ndarë më vajzat e tjera një episod konflikti me familjarët.

Kujtojmë se pjesë e shtëpisë më të famshme në vend jane 14 konkuretë, por presim edhe eleminime dhe hyrje të reja. Secili prej tyre konkuron për të fituar në fund 500 mijë euro./CAN.al

 

Lajmet e fundit nga