LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi xheloze për Granitin/ “Shko vishu se po të shohin gratë e botës”

12 Tetor 2021, 17:40, Lifestyle CNA
Fifi xheloze për Granitin/ “Shko vishu se po të shohin

Këngëtarja Fifi, banore e shtëpisë së Big borther Vip  nuk e fsheh më pëlqimin e madh që ka ndaj Granit Canës.

Tani Fifi ka filluar edhe të xhelozojë pasi Graniti është një nga djemtë më të pashëm në Big Brother.

Graniti ka treguar trupin me muskuj dhe teksa bisedonin me Monikën në oborr, Fifi është ndjerë xheloze dhe i drejtohet: ?Shko, vishu shpejt, se pot ë shohin gratë e botës.?/ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga