LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfehet vajza e ish deputetes demokrate/ “Më ka ndihmuar emri i mamit në karrierë”

12 Tetor 2021, 14:34, Lifestyle CNA
Rrëfehet vajza e ish deputetes demokrate/ “Më ka ndihmuar emri i

Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda,  Ada Deda, është një nga modelet më seksi të momentit.

Ada është gjithnjë në qendër të vëmendjes, për shkak të fotove të saj provokuese dhe bukurisë.

Së fundi ajo ka folur për karrierën e saj si modele dhe është shprehur se emri i nënës së saj e ka ndihmuar shumë në fillimet e saj.

E ftuar në emisionin ?FriendZone? në ABC, ajo është shprehur se tani ka filluar të shkëputet nga emri i nënës së saj, Albina Deda.

?Mendoj se gjithçka ka nisur në moshën 16-vjeçare kur të gjitha dëshirojnë të bëjnë foto të bukura dhe të bëhen modele.

Pavarësisht kësaj, e kam thënë dhe më parë, më ka ndihmuar shumë emri i mamit. Më pas, hap pas hapi arrita këtu ku jam. Tani jam mësuar, nuk më ka shqetësuar aspak në fillime.

Thjesht kam filluar të shkëputem nga emri i mamit, portalet tani fillojnë me emrin Ada Deda modelja.?, theksoi ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga