LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Graniti frymëzon Fifin/ Këngëtarja shkruan këngën brenda shtëpisë së “Big Brother”

12 Tetor 2021, 13:31, Lifestyle CNA
Graniti frymëzon Fifin/ Këngëtarja shkruan këngën

Që në hyrje Fifi ka thënë se ka dëshirë të kompozojë një këngë brenda shtëpisë së ?Big Brother?. Si duket kjo ndodhi, megjithëse shumë shpejt. Arsyeja mund të jetë Graniti, i cili ka frymëzuar Fifin të shkruajë një këngë të cilën ajo e këndoi gjatë një bashkë bisedimi me Palomën.

?A kam faj që unë nuk di të dua më pak, a ma jep pak më shumë siguri?, shkruan Fifi në këngën e saj duke demostruar edhe njëhërë atë që ka diskutuar me Granitin, faktin që ajo preferon shumë sinqeritetin tek një mashkull.

Kujtojme së prej 1 jave tashmë, 14 banorë VIP janë brenda shtëpisë më të famshmë të momentit ?Big Brother?. Ata konkurojnë për të fituar çmimin e madh 500 mijë euro. Gjatë javës priten eleminime dhe hyrje të reja. Na mbetet të presim për të parë çfarë surpriza pritet të sjellin javët në vijim./CNA.al

Lajmet e fundit nga