LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Operacioni ishte jetë a vdekje”/ Fifi flet për proçedurën e dobësimit që i rrezikoi jetën

13 Tetor 2021, 06:09, Lifestyle CNA
“Operacioni ishte jetë a vdekje”/ Fifi flet për

Fifi është një prej këngëtareve më të preferuara të publikut shqiptar. Ajo shpesh herë është vendosur në qendër të vëmendjes edhe për shkak të fizikut të saj.

Në një rrëfim brenda shtëpisë së ?Big Brother? ajo tha se vuante nga tiroidet dhe nëse konsumonte ushqime të caktuara trupi i saj reagonte mënjeherë me shtim në peshë. Madje ajo kishte provuar edhe të dobësohej me anën e proçedurës së ?balonit gastri?. Si duket ajo proçedurë jo vetëm që nuk rezultoi efektive por i ka rezikuar asaj edhe jetën.

??Jam zgjuar pas 6 orësh dhe doktori më tha se operacioni ishte jetë a vdekje. Nuk humba peshë por shtova. Nuk mund të konsumoja asgjë gjithë ditën. Ata më thanë që duhet të mbaja edhe regjim ushqimor gjë që ishte një budallallëk??,është shprehur këngëtarja duke shtuar se  baloni qendroi në stomakun e saj mbi 10 muaj dhe jo vetëm që nuk humbi në peshë por shtoi 4 kg./CNA.al

Lajmet e fundit nga