LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po “vrisnit” mendjen se ku e keni parë më parë/ Graniti i Big Brother pjesë e klipit të reperes së famshme shqiptare

12 Tetor 2021, 17:55, Lifestyle CNA
Po “vrisnit” mendjen se ku e keni parë më parë/

Granit Cana është një nga vip-at që është bërë pjesë e Big Brother.

Bukuroshi nga Kosova ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithë ndjekësve dhe vajzave të shtëpisë së Big Brother Vip me bukurinë e tij.

Përveçse një ish futbollist, Graniti ka treguar se është edhe model. Për të gjithë ju që po vrisnit mendjen për të kujtuar se ku e keni parë më parë Granitin,tani do ta kujtoni.

Graniti ka qenë model në klipin e reperes së famshme shqiptare, Tayna. Ai ka qenë pjesë e klipit të këngës ?Johny Johny?, që ka grumbulluar me miliona klikime në Youtube./ CNA.al

Lajmet e fundit nga