LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nisën xhelozitë e para në “Big Brother”/ Çfarë po ndodh mes Palomës dhe Fifit?

13 Tetor 2021, 06:54, Lifestyle CNA
Nisën xhelozitë e para në “Big Brother”/

Si duket kanë nisur xhelozitë e para brenda shtëpisë në ?Big Brother?. Afrimiteti i Fifit dhe Granititi duket se deri diku ka nxehur në shtëpi.

Ata pothuajse gjithë kohën janë bashkë dhe kjo ka bërë që të komentohen edhe nga banorët e tjerë të cilët në një moment duket se kanë bërë edhe debate.

Gjithçka ka nisur nga Paloma. Ajo kishte thënë se nuk ka ndjenja mes tyre vetëm po luajnë.

Menjëherë ka erdhur edhe reagimi i ashpër i Fifit, e cila ka debatuar me Palomën në lidhje me çështjen dhe çdo gje agravoi deri në ngritje zëri./CAN.al

Lajmet e fundit nga