LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gruaja ime më tradhëtoi dhe unë u hakmora duke fjetur me shoqen e saj”/ 41 vjeçari rrëfen historinë:“Nuk pendohem”

13 Tetor 2021, 08:41, Lifestyle CNA
“Gruaja ime më tradhëtoi dhe unë u hakmora duke fjetur me

Një histori ka mbërritur në redaksinë e ?The Sun?, rubrika ?Dear Deidre?. Një 41 vjeçar rrëfën se pasi zbuloi që gruaja e tij e tradhëtonte ai ka zgjedhur të hakmeret duke fjetur me shoqen e saj të ngushtë. Ai shprehet se nuk ndjen pendesë sepse edhe ai vetë është tradhëtuar.

Historia e plotë

E dashur DEIDRE. Unë jam duke u hakmarrë ndaj gruas sime duke fjetur me shoqen e saj, sepse ajo më tradhëtoi vitin e kaluar.

Prej kohësh tashmë unë kryej mardhënie seksuale më të dhe nuk ndjej asnjë pendesë.

A nuk thonë ata: “Hakmarrja është një pjatë që shërbehet më mirë e ftohtë”? unë tashmë e besoj se kështu është.

Unë jam një burrë 40 vjeç dhe gruaja ime është 42. Ne kemi qenë së bashku për 12 vjet dhe kemi një djalë dhjetë vjeç. Në një moment pashë në telefonin e gruas sime se ajo kishte nisur nje lidhje tjetër.

Isha e zemëruar, por nuk mund të filloja të bërtas dhe koha nuk dukej kurrë e përshtatshme për t’u përballur me gruan time për mashtrimin e saj. Unë isha dëshmitar i një aksidenti automobilistik një javë më vonë dhe duhej të shkoja në stacionin policor. Një mikeshë e gruas sime ishte atje.

Ajo është 35 vjeç dhe beqare. Police. Ajo ishte miqësore dhe më dha numrin e saj të telefonit për ta përdorur nëse “ndonjëherë kam nevojë për ndonjë gjë”. Natën tjetër, unë isha në një kornizë shkatërruese të mendjes dhe vendosa ta thërras.

Ajo më ftoi shpejt në shtëpinë e saj dhe unë pranova. Që atë ditë unë vazhdoj dhe bëj seks me atë. Nuk pendohem?./CAN.al

 

Lajmet e fundit nga