LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ç’pate që u transformove?"/ Ndjekësit kanë një kritikë për opinionisten e “Big Brother”

13 Tetor 2021, 08:31, Lifestyle CNA
"Ç’pate që u transformove?"/ Ndjekësit

Balina Bodinaku dhe Arbër Hajdari janë dy opinionistët e emisionit më të shikuar të momentit ?Big Brother Vip?

Prej një jave tashmë ata janë të ulur në karrigen e opinionistëve dhe komentojnë hapur banorët Vip. Edhe publiku tashmë u mësua me praninë e tyre dhe kanë nisur të komentojnë jo vetëm konkurentët por edhe ata.

Së fundmi ndjekësit i kanë vënë në duke Balinës operacionet plastike. Sipas tyre Balina ishte më simpatike më parë kur nuk kishtë asnjë ndërhyrje në fytyrën e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga