LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-Një bishë e vërtetë/ Demi Rose poston fotot që po “çmendin” rrjetin

13 Tetor 2021, 09:27, Lifestyle CNA
FOTOT-Një bishë e vërtetë/ Demi Rose poston fotot që po

Demi Rose, modelja me format e kolme vazhdon të çmendë rrjetin. Ajo është modele e shumë firmave dhe shfrytëzon popullaritetin e saj në mënyrën e duhur për të fituar shumë para.

Në Instagramin e saj ku numëron plot 18 milion ndjekës ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese të cilat pëlqehen dhe komentohen pafund.

Ajo ka postuar së fundmi një foto ku duket e veshur me një palë bikini shumë minimaliste dhe ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore bombastike.

Për më shumë foto seksi të modeles ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga