LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një yll i vërtetë/ Blendi Fevziu poston foto me të bijën

13 Tetor 2021, 11:32, Lifestyle CNA
Një yll i vërtetë/ Blendi Fevziu poston foto me të

Vajza e gazetarit të njohur Blendi Fevziu feston sot ditëlindjen dhe ai ka vendosur ti bejë një urim duke postuar një foto ku duket krahë saj.

Ajo që bie në sy është fakti se vajza e tij është rritur shumë dhe duket një zonjushë e vërtetë. E veshur më një fustan të zi dhe pamje të kuruar, Mishel duket një yll.

Qarkullojnë shumë pak foto të Blendi Fevziut me familjen në rrjet. Kjo për faktin se ai ka preferuar ta mbajë familjen e tij larg syrit të kameras.

Për vajzën e tij dimë vetëm që është një student ekselente e cila ndjek mesimet jashtë shqipërisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga