LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lulit të “Përputhen 40” i del fati/ Merr propozimin live në emision

13 Tetor 2021, 10:44, Lifestyle CNA
Lulit të “Përputhen 40” i del fati/ Merr propozimin live

Ish konkurentja e ?Pëputhen 40? e njohur me emrin Luli, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar.

Luli është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun dhe e shohim shpesh të ftuar nëpër emisione.

Së fundmi e ftuar në një emision asaj i erdhi një mesazh propozimi nga një doktor.

Gazetarja i thotë, ? Është një doktor një burrë zotëri që ka kohë që të është vënë pas, meqë s?ka pasur përgjigje të paktën ku ndodhet paradite të dal si zotëri të pi një kafe?.

Luli si duket e pranoi doktorin për një kafe, por thotë se më parë duhet të dijë specializimin e tij./CAN.al

Lajmet e fundit nga