LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

13 Tetor 2021, 11:04, Lifestyle CNA
“Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj

Lidhja e Donald veshaj dhe Bora Zemanit ishte ndër më të komentuarat në median online. Edhe pas ndarjes ata vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Edhe pse ata kanë dhënë shumë pak deklarata për njëri-tjetrin, pjesa më e madhe e së cilave u konsideruan si ?thumba? prej tyre duket se me shumë informacione po dalin në lidhje më marrëdhënien e tyre.

Së fundi Donaldi është bërë pjesë e ?Big Brother VIP? dhe i ngacmuar shpesh herë edhe nga banorët e tjerë nuk nguron të tregojë më shumë.

Në një bisedë me Palomën, ai nuk dëshironte të jepte shumë detaje rreth raportit me moderatoren e Përputhen, por i pyetur nëse familja e tij e kishte problem që ajo kishte një fëmijë, Veshaj u shpreh se këtë gjë aspak se kanë pasur problem, pasi atyre ju intereson lumturia e djalit të tyre.

Donaldi gjithashtu ka pohuar se nuk ka qenë ai arsyeja që Bora Zemani është ndarë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dhe një djalë. Mardhrëdhënia mes tyre kishte përfunduar shumë më herët./CNA.al

Lajmet e fundit nga