LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Graniti po përfiton nga Fifi”?/ Banorët e “Big Brother" nxitin dyshimet

14 Tetor 2021, 07:06, Lifestyle CNA
“Graniti po përfiton nga Fifi”?/ Banorët e “Big

Mardhënia e Fifit dhe Granitit është tema më e diskutuar e momentit, nga banorët brenda në shtëpi, produksioni i ?Big Brother?, publiku dhe ndjekësit.

Ata kalojnë shumë kohë bashkë, bëjnë shumë biseda me njëri-tjetrin edhe nga ato personalet si edhe i kemi parë teksa flenë duke kapur dorën e njëri-tjetrit.

Mirëpo teksa diskutohet që mes tyre mund të lindë diçka më shumë se miqësi ka nga ata banorë të cilët mendojnë se Graniti po përfiton nga mardhënia e krijuar me Fifin për të rritur famën e tij dhe të jetë në qendër të vëmendjes.

Konkretisht kjo bisedë është nisur nga Iliri dhe Fifi duket se qëndron disi e sttepur nga biseda. Mbase sepse edhe deri diku ajo dyshon.

Na mbetet të presim dhe të shohim se si do të vazhdojë marrëdhenia mes tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga