LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E patë surratin e atij”/ Në dhomën e dënimit, Paloma nis thashethemet për banorët

13 Tetor 2021, 13:17, Lifestyle CNA
“E patë surratin e atij”/ Në dhomën e dënimit,

Për shkak të thyerjes se rregullave të ?Big Brother? Paloma Fifi, Arditi dhe Iliri janë dënuar dhe ju duhet të kalojnë dy ditë në një dhomë.

Si duket për të shtyrë kohën ata kanë vendosur të bëjnë thashethemë për banorët e tjerë.

Konkretisht ata nisën të komentojnë reagimet në mimikë që bënë konkurentët e tjerë kur Arbana Osmani publikoi rezultatin.

Palomës si duket i kishte bërë më së shumti përshtypje reagimi i Donaldit aq sa në një moment i thotë banorëve të tjerë ?E patë surratin e tij??

Kujtojmë se 14 banorë jënë bërë pjesë e emisionit më të ndjekur të momentit ?Big Brother? për të fituar në fund shumën prej 100 mijë euro. Pritet që gjatë javëve të kemi eleminime dhe hyrje të reja në program./CNA.al

Lajmet e fundit nga