LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ju keni nevojë për ndihmë askush tjetër”/ Dafina Zeqiri reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

13 Tetor 2021, 12:38, Lifestyle CNA
“Ju keni nevojë për ndihmë askush tjetër”/

Po qarkullon me shumë shpejtësi në rrjet video ku duket juria e ?T?ka mami yll? më pjesëmarrës Albi Nako dhe Erjona Rusi, të cilët bullizojnë një vajzë 8 vjeçe.

Ata i kanë vënë në dukje peshën e trupit duke i lënë të nënkuptuar se nuk mund të bëhët balerinë nëse ha ushqim.

Kjo është komentuar shumë jo vetëm nga publiku por edhe përsonazhet VIP. Një prej tyre është edhe Dafina Zeqiri.

Nëpërmjet një postimi në Instastoty ku shfaq profilet e te dyve ajo shkruan si fillim për Albin.

?Pasi s?po mundem me të bërë tagg?më së pari televizionet të cilët i japin rrast ?personave? si ti? Më pas një vend në juri dhe t?i bullizosh fëmijët? Femrat e të tjerë, është e tmerrshme! Ti ke nevojë për ndihmë! Askush tjetër?

Ndërsa në lidhje me Erjonën ajo është shprehur ?Shkruan në hashtags Feministe dhe këtëj bullizon një fëmijë? Seriozisht e ke??

Kujtojmë se ky është rasti i disatë qe Albi Nako bullizon në mënyrë të hapur persona që tentojnë të hyjnë në botën e artit./CNA.al

Lajmet e fundit nga