LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çfarë, do vëmendje?”/ “Plas” sherri i radhës në “Big Brother”

13 Tetor 2021, 11:48, Lifestyle CNA
“Çfarë, do vëmendje?”/ “Plas” sherri i

Jo vetëm biseda por edhe debatetë forta kemi hasur në shtëpinë e ?Big Brother?.

Se fundmi ishin dy vajzat Sheila dhe Beniada të cilat debatuan ashpër për shkak të një sininimi me të cilin Beniada ju drejtua Sheilës, ndërkohë që ishin duke u ushqyer në tavolinë.

Sheila dhe Beniada kanë debatuar derisa ishin në tavolinë.

Sheila reagoi shumë keq ndaj këtij fakti aq sa banorët menduan se mes tyre do të kishte edhe ndonjë konflikt fizik.

Sabiani ndërkohë, u shpreh se nuk kanë pse zihen për diçka kaq të vogël.

Kujtojmë se ky është debati i dytë i fortë që kemi hasur brenda shtëpisë së ?Big Brother?. I pari ka qenë mes Palomës dhe Fifit./CAN.al

Lajmet e fundit nga