LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E kuruar deri në detaj/ Nuk do e besoni sa shumë kanë kushtuar sandalet e Arbana Osmanit

13 Tetor 2021, 12:53, Lifestyle CNA
E kuruar deri në detaj/ Nuk do e besoni sa shumë kanë kushtuar

Pamja e Arbana Osman gjatë spektaklit të mbrëmjes së shkuar të ?Big Brother? u komentua shumë nga ndjekësit.

Ajo ishte e veshur me një fustan shumë elegant në ngjyrë vishnje dhe me një make up shumë të kuruar.

Gjithsesi ajo që ra në sy ishte fakti se Arbana kishte zgjedhur një palë sandale në gjyrë rozë të ëmbël të markës Alexandre Vauthier që kushtojnë plot 1935 dollarë.

Ndërkohë që për pamjen e saj, ashtu si edhe ajo vetë e ka treguar, kujdeset “LiaStublla”.

Si duket kur vjen puna tek paraqitja e jashtëme, e justifikuar edhe nga puna në televizion, Arbana nuk kursehet./CNA.al

Lajmet e fundit nga